Jak porazit lupy

9. září 2020

Život s lupy může být stresující a dokáže vás potrápit ve všech možných směrech, od výběru barvy a stylu oblečení až po sebejistotu ve společenských situacích. Někdy se může zdát, že boj s lupy prohráváte. Existuje však jednoduché a spolehlivé řešení, na které se můžete spolehnout a které funguje.

Osvoboďte se od lupů

Díky léčivému šamponu Nizoral se můžete osvobodit od problémů s lupy a začít žít svůj život bez omezení. Nizoral pomáhá lidem rozloučit se s lupy již déle než 30 let.

Na rozdíl od řady kosmetických šamponů proti lupům Nizoral nepůsobí pouze na viditelné příznaky, ale léčí základní příčinu lupů, tedy houbu, která jejich tvorbu způsobuje. Stačí používat Nizoral k mytí vlasů a pokožky hlavy dvakrát týdně a můžete si konečně dopřát svobodu od lupů.

Nizoral je vhodný a bezpečný pro všechny typy vlasů, šetrně myje a lze jej používat i na barvené, chemicky upravované a šedivé vlasy, a to i střídavě s vaším běžným šamponem. Zbavte se lupů jednou provždy a získejte zpět svou sebejistotu díky šamponu Nizoral, který léčí příčinu tvorby lupů a zároveň ulevuje od svědění a podráždění pokožky hlavy i problémů s odlupující se kůží.

Co je ketokonazol?

Šampon Nizoral obsahuje aktivní látku ketokonazol, díky které je tak účinný nejen v léčbě základní příčiny tvorby lupů, ale také ve zmírňování viditelných příznaků, úlevě od svědění a podráždění kůže a předcházení dalšímu výskytu lupů.

Ketokonazol je antimykotikum používané k léčbě lupů a seboroické dermatitidy na pokožce hlavy – v současnosti představuje nejčastěji předepisovanou složku v přípravcích proti lupům.

Ketokonazol ničí houbu, která tvorbu lupů způsobuje, a tím léčí jejich základní příčinu. Navíc pomáhá chránit pokožku hlavy před dalším výskytem lupů, protože se dokáže pevně navázat na bílkoviny přirozeně obsažené ve vašich vlasech. Ketokonazol tak zůstává aktivní a funguje i v intervalu mezi jednotlivými mytími. Nizoral šampon stačí používat dvakrát týdně a konečně si můžete začít užívat života bez lupů.

Přípravek lze používat k léčbě různých případů tvorby lupů, od mírných až po ty závažné. Ketokonazol aktivně chrání vaši pokožku po dobu až sedmi dní, a přispívá tak k boji proti úporným lupům. Je klinicky prokázáno, že Nizoral má při 4týdenní léčbě závažných problémů s lupy lepší výsledky než šampony s pyrithionem zinečnatým.

Proč právě Nizoral?

Možná si myslíte, že jsou všechny šampony proti lupům stejné. Mezi Nizoralem a ostatními šampony proti lupům však existuje velký rozdíl.Šampon Nizoral je léčivý přípravek obsahující aktivní látku ketokonazol, která řeší základní příčinu problémů s lupy, nikoli pouze příznaky.

Přípravek se prodává pouze v lékárnách a poskytuje okamžitou úlevu od všech příznaků doprovázejících lupy, jako je například svědivá a podrážděná pokožka hlavy a odlupující se kůže. Zároveň ničí houbu, která tvorbu lupů způsobuje.