Komplexní péče

76 % lidí nenašlo vhodný režim péče o vlasovou pokožku, aby udrželi lupy pod kontrolou*

Velké množství lidí, kteří trpí lupy, mají potíže nalézt vhodnou péči o pokožku hlavy, která by dlouhodobě zajistila pokožku hlavy bez svědění a lupů. Proto Nizoral® vyvinul ve spolupráci s odborníky Nizoral® Expert šampon pro každodenní péči.

Může být používán v mezidobí nebo po léčbě léčivým přípravkem Nizoral® 20 mg/g šampon, obsahujícím ketokonazol. Pomáhá tak udržet lupy i svědění pokožky hlavy pod kontrolou. Navíc hydratuje pokožku hlavy a zanechává vlasy jemné a hedvábně hladké.

Komplexní péče pro pokožku hlavy bez lupů a svědění

* Primární průzkum trhu STADA provedený společností Insight Inside, 2021

Nizoral® – Vaše účinná kombinace v péči o pokožku hlavy

Léčivý přípravek

Nizoral® šampon

Zjistit více

Nizoral®
léčebný šampon

Nizoral® léčebný šampon obsahuje účinnou látku kekonazol. Léčí příčinu lupů tím, že zasahuje přímo kvasinku způsobující lupy (tzv. Malassezia). Přípravek je vysoce účinný i u dalších kožních infekcí způsobených kvasinkami nebo plísněmi (např. seboroická dermatitida, pityriasis versicolor).

Nizoral® šampon

Zjistit více
Kosmetika

Nizoral® Expert denní šampon

Zjistit více

Nizoral® Expert
šampon pro každodenní péči

Nizoral® Expert je jemný, ale účiný šampon pro svědivou pokožku hlavy s lupy. Poskytuje úlevu již po prvním umytí. Pomocí technologie Crinipan PMC green, která využívá složku rostlinného původu, udržuje pokožku hlavy bez lupů a přispívá k ochraně mikrobiomu pokožky hlavy.

Nizoral® Expert denní šampon

Zjistit více
Kosmetika

Nizoral® Care tonikum

Zjistit více

Nizoral® Care
tonikum pro pokožku hlavy

Nizoral® Care tonikum obsahuje inovativní komplex přírodních složek získaných z magnólie a kaktusu, které zmírňují nepříjemný pocit pokožky hlavy a významně ulevují od svědění a suchosti.

Nizoral® Care tonikum

Zjistit více